Rotenso Aquami – pompa ciepła powszechnie dostępna

Już od dawna wiadomo, że klimatyzacja to pompa ciepła typ powietrze-powietrze i prawie tak samo długo wiadomo że, „ta sama” pompa ciepła odpowiednio przebudowana staje się pompą ciepła powietrze-woda. To proste i efektywne rozwiązanie napędza aktualnie rynek pomp ciepła C.W.U i C.O.
Co raz powszechniejsza technologia, odpowiednio długo testowane sprężarki i zoptymalizowane algorytmy sterowania inwerterem, pozwalają upowszechnić tę zaawansowaną technologię i wprowadzić do naszych domów i mieszkań „czyste ciepło” zamiast „kopciuchów”.
Obecnie trend pro środowiskowy przekłada się na przyśpieszenie wdrożenia pomp ciepła typu powietrze-woda, wśród większości producentów klimatyzacji, to ich naturalny element rozwoju. Dziś już nie tylko „japońskie” koncerny dostarczają nam tych efektywnych rozwiązań, dzięki czemu powoli znika elitarystyczny dostęp do „czystego powietrza”.

Rotenso to młoda marka na Polskim rynku, niemniej dała się już poznać jako dynamicznie rozwijający się producent. W tym roku zaskoczyli nas nie tylko pompami ciepła Rotenso Aquami, ale również innowacyjnym wykorzystaniem klimatyzacji multisplit Aquami z podłączonym modułem hydraulicznym, dzięki czemu jedna sprężarka zapewnia nam komfortowe powietrze (chłodzenie i grzanie) ale również przygotuje dla nas C.W.U. (o tym rozwiązaniu na pewno jeszcze napiszemy coś więcej).

Pompy ciepła Rotenso i inne znajdziesz oczywiście w naszym sklepie. Zapraszamy!

W kolejnych wpisach przybliżmy wam te produkty, ich parametry i zastosowanie.

Śledź nas na:

/wp-content/uploads/2021/05/facebook.png

Haier 3 razy numer 1

Czy wiesz że marka Haier w tym roku uzyskała na targach AWE w Szanghaju aż trzy certyfikaty NR 1 nadawane przez EUROMONITOR. To duże wyróżnienie warto docenić i z wrócić uwagę jak „chińskie” marki dynamicznie się rozwijają i oferują co raz lepszą jakość swoich produktów.

EUROMONITOR wyróżnił markę Haiera za:

HAIER – NR 1 w kategorii urządzeń podłączone do sieci

HAIER – NR 1 w kategorii klimatyzatory z Self Clean

HAIER – NR 1 w kategorii udział w globalnej sprzedaży chińskich korporacji

Klimatyzatory marki HAIER znajdziesz w naszym sklepie Klimatyzacja -> Haier,
a nasi instalatorzy zamontują to urządzenie u Ciebie.

ZAPYTAJ O OFERTĘ